Polecane marki odzieży

Dowiedz się więcej o polecanych przez nas markach produktów. Sprawdź pełną ofertę producentów odzieży i zapytaj nad o konkretne produkty.

JHK T-Shirt

Hiszpańska marka odzieży reklamowej. Charakteryzuje się optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Surowce użyte do produkcji koszulek cechuje bardzo dobra jakość. Zasadniczą wadą marki jest bardzo duża tolerancja w kontroli jakości pod względem wielkości t-shirtów. Różnice w wielkości koszulek tego samego rozmiaru dochodzą do 5cm. W przypadku odzieży promocyjnej, która jest rozdawana, ma to bardzo małe znaczenie. Marka posiada katalog oraz stronę internetową w języku Polskim, aczkolwiek tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia.

ID Identity

Duńska marka odzieżowa. Łączy tradycyjne kroje odzieży z rzadko spotykaną jakością surowców oraz wykonania. Cała gama t-shirtów posiada szwy boczne zabezpieczające odzież przed rozciąganiem się w praniu. Zastosowanie poczwórnego materiału w kołnierzykach pozwala zachować jego kształt na długi czas. T-shirty marki ID charakteryzują się doskonałą miękkością w dotyku. Nadruki wykonane na koszulkach ID są wyjątkowo trwałe, a dzięki gładkości materiału farba idealnie pokrywa powierzchnię koszulki. Polecamy zastosowanie tych t-shirtów w sytuacjach, gdy wymagana jest najwyższa jakość oraz uniwersalny krój. Marka nie posiada materiałów promocyjnych w języku Polskim.

B&C Collection

Belgijska marka odzieży reklamowej oraz użytkowej (modowej). Charakteryzuje się bardzo dużym wyborem produktów oraz ich szeroką gamą kolorystyczną. Poza standardowymi t-shirtami oraz koszulkami Polo w ofercie marki znajduje się cała gama odzieży zawodowej, dodatków odzieżowych, bluz oraz t-shirtów o niestandardowym kroju i wykończeniu. Bardzo dużą zaletą marki jest dobra wycena produktów - rzadkie, specyficzne produkty nie są zbyt drogie, z kolei podstawowa odzież reklamowa pozostaje konkurencyjna cenowo. Marka nie posiada materiałów promocyjnych w języku Polskim.

Fruit of the Loom

Jedna z najbardziej znanych i cenionych marek w świecie odzieży reklamowej. T-shirty marki Fruit of the Loom produkowane są z przędzy posiadającej akredytację Belcoro, dzięki czemu, w porównaniu do koszulek z tej półki cenowej są wykonane z wyjątkowo trwałej dzianiny. Cechą szczególną marki jest również bardzo skrupulatna kontrola jakości zapewniająca powtarzalność między dostawami odzieży. Największymi wadami odzieży Fruit of the Loom jest nieprzyjemny chwyt dzianiny - jest ona sztywna i nieprzyjemna w dotyku, oraz bardzo słabe krycie farb sitodrukowych. Nadruki wykonane na t-shirtach tej marki wyglądają znacznie gorzej, niż na konkurencyjnych produktach. Najciekawszymi, z naszego punktu widzenia, wyrobami Fruit of the Loom są bluzy oraz odzież sportowa. Marka posiada wszystkie materiały promocyjne oraz stronę internetową w pełni przetłumaczone na język Polski.

Stedman

Niemiecka marka odzieżowa. O ile podstawowe produkty - t-shirty reklamowe, są przez nas omijane szerokim łukiem z powodu niskiej jakości, o tyle odzież z serii Stedman Active, Stedman Stars oraz Stedman Organic cechuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Odzież tej marki charakteryzuje się bardzo wygodnymi krojami oraz jakością wprost proporcjonalną do cen. Produkty Stedman polecamy wymagającym klientom, którzy cenią sobie wygodę i ograniczenie kosztów nie jest ich podstawowym wymaganiem. Większość materiałów reklamowych marki Stedman jest przetłumaczona na język Polski.

Adler

Bardzo popularna czeska marka odzieży reklamowej. Produkty firmy Adler charakteryzują się klasycznymi krojami, szeroką gamą kolorystyczną oraz bardzo dobrą kontrolą jakości. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na damskie kroje odzieży tej marki, które cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Podstawowe modele produktów, mimo, że posiadają bardzo przyzwoitą jakość, niestety nie są konkurencyjne cenowo. Z kolei produkty bardziej wyszukane - wyższej jakości, posiadają bardzo korzystne ceny. Marka posiada wszystkie materiały reklamowe przetłumaczone na język Polski.

Sol's

Francuska marka odzieży reklamowej oraz użytkowej. Podstawowe modele koszulek Sol's cechuje bardzo dobra jakość w przyzwoitej cenie. Poza tym, marka posiada ogromny wybór odzieży zawodowej, odzieży sportowej, dodatków odzieżowych, toreb oraz nakryć głowy. Zasadniczym problemem firmy jest słaba dostępność produktów, co sprowadza się do wydłużonych terminów realizacji zleceń. Marka posiada materiały reklamowe w języku Polskim, aczkolwiek tłumaczenie części z nich pozostawia bardzie wiele do życzenia.
TOP