Informacje o naszej firmie

Dowiedz się więcej o naszej drukarni, załodze i wartościach, które nami kierują.

Historia naszej drukarni

Historia naszej drukarni zaczyna się w 1994 r. Jako jednoosobowa firma, pod wdzięczną nazwą Słoneczko, w lokalizacji liczącej 100m2, wykonywaliśmy nadruki na odzieży i wszystkim, co dało się ozdobić techniką sitodruku bezpośredniego. Naszymi klientami były szwalnie, agencje reklamowe oraz firmy produkcyjne zlecające nadruki na elementach swoich towarów. Dynamicznie rozwijający się rynek spowodował, że w 2004 r. musieliśmy zmienić lokalizację, zwielokrotniając przestrzeń produkcyjną i magazynową. w 2006 r. udało nam się uruchomić linię produkcyjną w całości dedykowaną transferom, dzięki czemu możemy poszczycić się jednym z najbardziej dopracowanych produktów w tej kategorii w Polsce. W 2013 roku zakupiliśmy pierwszą automatyczną karuzelę, która pozwoliła nam znacząco poprawić jakość wykonywanych nadruków bezpośrednich. Opracowanie systemu zarządzania zamówieniami, wraz z wdrożeniem systemu ERP oraz zakupem kolejnych maszyn w 2015 r. umożliwiło nam potrojenie liczby obsługiwanych zleceń. Gotowi na nowe wyzwania, wraz z początkiem 2016 roku zmieniliśmy nazwę firmy na Herme.

Poznajmy się bliżej

Szczegóły historii naszej firmy.

Proces realizacji zamówienia

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad dwudziestu lat działalności naszej firmy pozwoliło wypracować optymalny schemat obsługi. Pozwól nam zrealizować zamówienie według naszych procedur, a zapewniamy, że produkt, który powstanie, będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Na poniższym schemacie prezentujemy proces realizacji zamówienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kliknięcia przycisku Poznaj szczegóły.

 

Wybór odzieży

01

Wycena

02

Zamówienie

03

Projekt nadruku

04

Produkcja

05

Dostawa

06

Polityka jakości

Nie będziemy pisać elaboratów na temat jakości naszych usług. Poniżej znajdziesz nasz kodeks.

Jeśli uda Ci się przyłapać nas na niedotrzymaniu któregoś z punktów z naszej winy i zapytaj, jaki rabat chcemy dać Ci w zamian.

1

Dotrzymujemy terminów realizacji

Jeśli umówiłeś się z nami, że Twoje zamówienie będzie wykonane w danym terminie, będzie. I koniec.

2

Realizujemy zamówienia co do sztuki

dź spokojny - dostarczymy produkty zgodnie z zamówieniem. Jeśli czegoś brakuje, to należy zgłosić reklamację. Dodrukujemy. Nie ma mowy, żebyśmy zostawili Cię bez zamówionej odzieży.

3

Zarządzamy jakością

Kontrola jakości nie ma wiele wspólnego z "oglądaniem nadruków". Wprowadzamy procedury na poszczególnych etapach realizacji zlecenia, które zapewniają, że nasze produkty są stałej, niezmiennej jakości. Oczywiście kontrola jakości gotowych wyrobów to zupełnie inna bajka. Naturalnie, robimy to.

4

Rzetelnie informujemy o jakości

Sprzedajemy markową odzież. Mimo to, każdy producent posiada w swojej ofercie zarówno tekstylia bardzo niskiej jakości, jak i odzież znacznie lepszą, niż produkty oferowane w sieciowych sklepach odzieżowych. W każdej wycenie otrzymujesz od nas dokładną specyfikację towaru. Porównując nasze ceny z konkurencją, prosimy o zestawianie dokładnie tych samych produktów. Gramatura koszulki to najbardziej mylący parametr, z jakim można się spotkać w naszej branży.

5

Doradzamy w zakupach

Znamy się na swoim rzemiośle. Otrzymasz od nas wyczerpujące informacje zarówno na temat oferowanej przez nas odzieży, jak również nadruku. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zrobimy wszystko, żebyś był przekonany do swojego wyboru.

6

Szanujemy prawa autorskie

Powierzając nam projekt nadruku, bądź pewien, że nie użyjemy go bez Twojej pisemnej zgody.

TOP