Proces realizacji zamówienia

01

Wybór odzieży

Jeśli znasz markę i model odzieży, której potrzebujesz, możemy od razu przejść do punktu drugiego. Jeśli nie, zajrzyj do zakładki Katalog Produktów, lub skontaktuj się z nami w celu sprecyzowania, jakie produkty będą dla Ciebie optymalne jakościowo oraz cenowo.
02

Projekt nadruku, nakład oraz usługi dodatkowe

W celu przygotowania oferty cenowej musimy dowiedzieć się, co ma być wydrukowane na Twojej odzieży, w jakiej ilości, oraz omówić dodatkowe szczegóły, takie jak termin wykonania, sposób pakowania, forma dostawy oraz inne usługi dodatkowe.

03

Wycena, przygotowanie zamówienia oraz płatność

Jeśli nasza oferta przypadła Ci do gustu, jest nam niezmiernie miło. Prosimy o kontakt w celu przygotowania zamówienia oraz dokonania płatności.

04

Przygotowanie i akceptacja projektu nadruku wraz z wizualizacją

Na tym etapie nasz dział graficzny przygotuje dla Ciebie projekt nadruku i dostarczy Ci wizualizację z prośbą o jej akceptację

05

Produkcja

Nareszcie możemy wykonać zamówione przez Ciebie produkty. Jeśli w procesie realizacji zamówienia pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, będziemy się z Tobą kontaktować w celu doprecyzowania szczegółów. Wolimy męczyć Cię wieloma pytaniami, ale na końcu widzieć uśmiech zadowolenia na widok gotowej odzieży z nadrukiem.

06

Dostawa

Twoją odzież w większości przypadków dostarczy kurier DPD. Alternatywnie, dostarczamy Ci produkty własnym transportem, lub poinformujemy Cię o gotowości zamówienia do odbioru w siedzibie naszej firmy.

TOP